Радионице професионалне оријентације

Висока школа струковних студија ИТ

Радионице професионалне оријентације су део програма ,,каријерно вођење” које се баве темама у вези са дефинисањем професионалних циљева. радионице вам пружају помоћ у доношењу одлука коју школу, факултет, занимање одабрати према способностима, интересовањима и особинама ученика. основни циљ нам је, да заједнички са ученицима, дођемо до закључака који се односе на њихове професионалне циљеве и будућу каријеру.
Радионице професионалне оријентације би се организовале четвртком или петком у просторијама ИТС-а у згради Комтрејда, ул. Савски насип 7 Нови Београд.
Треба нагласити да се ове радионице организују за ученике трећег и четвртог разреда, за њихов будући развој и како би применили и поделили стечена знања.
Заинтересовани треба да се јаве педагогу Спортске гимназије или на мејл:

Updated: 16. марта 2016. — 23:17