Општинско такмичење Књижевна олимпијада

Поштовани,

Обавештавамо Вас да ће Општинско такмичење Књижевна олимпијада за ученике средњих школа бити одржано у суботу, 10. марта 2018. године, са почетком у 09 часова. За гимназије и средње стручне школе из општина Стари град, Звездара и Вождовац школа- домаћин је Спортска гимназија.

Потребно је да свака школа достави списак ученика који ће учествовати на такмичењу, као и списак наставника који ће доћи у пратњи ученика и имати обавезу дежурства на такмичењу или ће бити у комисији за прегледање и ревизију тестова. Спискове треба доставити  до среде, 7.марта 2018.године,  електронским путем (попунити сва три радна листа у табели). На дан такмичења наставници су у обавези да школи-домаћину донесу на увид списак ученика и наставника оверен потписом директора и печатом школе.

Наставник задужен за организацију:

Нада Копривица, проф. српског језика и књижевности

Имејл: opstinskotakmicenje@gmail.com

ТАБЕЛА