Спортска гимназија

Званични сајт Спортске гимназије

Наши пливачи поново непобедиви

На Државном првенству у Крагујевцу (20-22.7. 2018. године ) тј. летњем првенству за јуниоре и апсолутну категорију у пливању наши драги ученици су постигли више него запажене резултате. Они су доминирали на пливалиштима у свим дисциплинама и окитили су се најсјајнијим одличјима чиме се ми као школа итекако поносимо. Тако да желимо да Вам представимо ове дивне младе спортисте и ђаке:

Душан Бабић

Најбољи пливач у јуниорској категорији

  1. место – 50м слободно, 100м слободно, 200м слободно, 400м слободно, 200м мешовитоDušan Babić najbolji junior

Душан Бабић и Урош Ђоковић

Учесници штафета које су обориле национални рекорд:

4×100м слободно,   у категорији 15-18 година

4×100м слободно, отворено годиште

4×200м слободно, отворено годиште

4×100м мешовито, у категорији 15-18 година

 

37632228_2212945365609960_4779171931742011392_o

Урош Ђоковић

  1. место – 100 делфин
  2. место – 100 слободно

Uroš Đoković

Алекса Добрић

  1. место – 50м слободно, штафета 4×100м слободно у категорији 15-18 година
  2. место – 100м слободно, штафета 4×100 слободно, 4×200м слободно, 4×100м мешовито отворено годиште

Алекса Матић

2. место – штафета 4×100м слободно

Aleksa Matić

Никола Спајић

  1. место – 50м прсно
  2. место – 100м прсно

Nikola Spajić

Ана Радуловић

  1. место – 200м слободно, 400м слободно, 800м слободно у категорији од 14-17 година, штафета: 4×100м слободно у категорији од 14-17 година, 4×100м слободно отворено годиште
  2. место – 200м слободно, 800м слободно отворено годиште,  штафета 4×200м слободно у категорији од 14-17 година

Ana Radulović

Нађа Баста

  1. место – 50м слободно, 100м слободно, штафете: 4×100м слободно 4-17 година, 4×100м слободно отворено годиште, 4×200м слободно 14-17 година, 4×200м слободно, отворено годиште
  2. место – 200м слободно

Nađa Basta

Доротеа Буквић

  1. место – 50м прсно, 100м прсно, 200м прсно

37565575_2212282665676230_6235301132260868096_n

Душица Бабић

  1. место – учесница штафете 4×100м слободно, отворено годиште

37673969_2212282105676286_9093504492250333184_n

Милица Вучковић

  1. место – 50 м леђно, 100м леђно,
  2. место – 200м леђно

Milica Vučković

Теодора Милошевић

  1. место – штафете :4×100м слободно 14-17 година, 4×200м слободно у категорији од 14-17година, 4×100м мешовито
  2. место – 100м прсно, 200м мешовито, 400м мешовито, 4×100м слободно, 4×200м слободно

Teodora Milošević

Теодора Живић

2. место – 50м делфин, 200м делфин

Teodora Živić

37551397_2210846725819824_6905976119665623040_o

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
Updated: 10. септембра 2018. — 22:15
Sportska Gimnazija © 2015 Frontier Theme
Email
Print