Tакмичење из предузетништва

Наши ученици и спортисти, су учествовали на такмичењу из предузетништва на МЕФ факултету. Заузели су 4. место, са идејом и пројекатом за:,, Информатичко образовање националних мањина, Рома. ” Учествовали су са професорком грађанског васпитања Јеленом Илић, а уз помоћ професорке српског језика Наде Копривице реализовали су пројекат. Представили су нашу школу и ученике најбоље што су могли и зато им честитамо и желимо да их подржимо у ономе што их чека у наредном периоду. Морамо напоменути да су наши ученици и ранијих година имали успеха на овом такмичењу, пре две године екипа ученика наше школе је освојила прво место, тако да верујемо да и овогодишње такмичаре чека велики успех већ следеће године са неком новом идејом у развоју предузетничког духа.

Честитамо ученицима  Нађи Баста 3/2, Катарини Михајловић 3/2, Мини Шћекић 3/1, Ањи Манески 4/4, Лазару Антићу 3/2 и Богдану Милутиновић 3/2 и чекамо да нам јаве да смо били у праву!

IMG-20181221-WA0046

Updated: 26. децембра 2018. — 20:21