Стефан Сувајчевић изванредан као и обично

Стефан Сувајчевић, ученик 4-6 одељења Спортске гимназије за непуних месец дана остварио је изванредне резултате на најважнијим такмичењима у Србији у свом спорту:                                                                         – 24.фебруара ЗЛАТО на ПРВЕНСТВУ БЕОГРАДА ЗА СЕНИОРЕ                  – 9.марта ЗЛАТО на ШКОЛСКОМ ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ за ученике 3.                и  4. разреда средњих школа.

-17. марта, на доминантан начин, победом свих својих противника                 резултатом 5:0 ЗЛАТО на ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ ЗА СЕНИОРЕ.

Од 28-31. Mарта у Шпанији је одржано ПРВЕНСТВО ЕВРОПЕ ЗА СЕНИОРЕ. Стефан је имао одличан наступ и заузео високо СЕДМО место. Испред Стефана су се нашли само такмичари из Шпаније, Турске, Италије, Немачке, Азербејџана и Француске, који су освајачи многобројних медаља са првенства Европе и Света.                                                                   Стефанов успех је још већи када се узме у обзир да је са 18 година убедљиво најмлађи такмичар у првих десет у пласману.

IMG-20190402-WA0000 IMG-20190402-WA0001 IMG-20190402-WA0002

Updated: 3. априла 2019. — 21:55